TasarımcılarMine Küpeli

İçmimar

Eskişehir'de doğdu. Çankaya üniversitesi Müh. ve Mim. Fakültesi İçmimarlık bölümünden 2010 da mezun oldu . Florance design academy ve Domus academy de workshop ve eğitimlere katıldı. 2013 de çevresel psikoloji alanında master eğitimini tamamladı. Bien seramik ve ,move italya Şirketlerinde Çalıştı. 2013 de Türkiye ye Dönerek Kardeşi Merve Küpeli Eren ile Marfa Design Studio'yu kurdu. Halen Anadolu üniversite Sosyoloji Bölümünde eğitimini Sürdürmektedir.

Merve Küpeli Eren

Mimar

Eskişehir’de doğdu. 2007 yılında Dumlupınar Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünü bitirdikten sonra Hunter College’da Proje ve Risk Yönetimi eğitimi aldı. Daha sonra New York Üniversitesi Art of Architecture bölümünden mezun oldu. New York ve İstanbul’da çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra 2013 yılında kardeşi Mine Küpeli Korkmaz ile Marfa Design Studio’yu kurdu.

Emre Çıtak

İçmimar

1991’de Ankara’da doğdu. Anadolu Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi İçmimarlık bölümünden 2014 yılında mezun oldu. Farklı üniversiteler ile birlikte çeşitli workshop ve eğitimlere katıldıktan sonra Bilecik ve Eskişehir Kalkınma Ajansı ile ortak projeler yürüttü. 2014-2015 yıllarında Anadolu Üniversitesi’nde tasarımcı olarak çalıştı. 2015’te Marfa Design Studio ekibine katıldı.

Yağmur Aydoğmuş

Endüstriyel Tasarımcı

1992’de İzmir’de doğdu. 2015 yılında Anadolu Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Endüstriyel Tasarım bölümünden mezun oldu. Eğitimi süresince Hollanda ve İtalya’da stajyer olarak çalıştı ve tasarım eğitimi aldı. Şu an Marfa Design Studio’da tasarımcı olarak çalışmaktadır.

Gökhan Tuğluk

Grafik Tasarımcı

1990’da Kütahya’da doğdu. 2013 yılında Dumlupınar Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Animasyon bölümünden mezun oldu. Ankara’da çeşitli reklam ajanslarında iki yıl boyunca grafik tasarımcı olarak çalıştı. 2015 yılında Marfa Design Studio ekibine katıldı.